Svečani prijem za najbolje
U utorak 16. juna u OŠ “Anto Đedović” tradicionalno je upriličen prijem za učenike koji su ostvarili izuzetne rezultate u učenju, radu i predstavljanju škole.
Riječi podrške i nagrade učenicima su uručili direktor škole Miloš Pantović, pomoćnica direktora Ivana Mrvaljević i pedagoškinja Vlatka Gažević-Marković.


Bila je ovo prilika da se okupe učenici, njihovi roditelji, učitelji i nastavnici i da se još jednom dokaže da iza svakog uspješnog učenika stoji snažna podrška porodice i veliki rad i podrška prosvjetnih radnika.
Kao priznanje za izuzetan trud svi nagrađeni su dobili knjige a za đake generacije škola je obezbijedila i novčanu nagradu.
Diplomu “Luča” dobile su Božana Raičević , Anja Ražnatović , Viktorija Leković, Jovana Petrović i Ksenija Đurić.
Najveće priznanje škole, titulu đaka generacije škole, ravnopravno su podijelile Jovana Petrović i Božana Raičević koje su se tokom školovanja osim svim peticama u dnevniku istakle i odgovornim odnosom prema nastavnim i vannastavnim aktivnostima.


Priznanje za postignute rezultate na Državnom takmičenju dobio je učenik Mihail Dilinov koji je na takmičenju iz fizike osvojio treće mjesto i njegov mentor Jovan Jokić, prof.
Plaketu za sportistu generacije dobio je Julije Keilj koji se istakao ne samo sportskim rezultatima već i predanošću i timskim duhom.


I ovoga puta nagrađena je i učenica koja se izdvojila najboljim rezultatom na ekternoj provjeri znanja- Ema Bahović.
Svim nagrađenim učenicima čestitke i puno sreće u daljem školovanju i životu.


