Svečani prijem za najbolje

 Svečani prijem za najbolje

U utorak 16. juna  u OŠ “Anto Đedović” tradicionalno je upriličen prijem za učenike koji su ostvarili izuzetne rezultate u učenju, radu i predstavljanju škole.

Riječi podrške i nagrade učenicima su uručili direktor škole Miloš Pantović, pomoćnica direktora Ivana Mrvaljević i pedagoškinja Vlatka Gažević-Marković.

Bila je ovo prilika da se okupe učenici, njihovi roditelji, učitelji i nastavnici i da se još jednom dokaže da iza svakog uspješnog učenika stoji snažna podrška porodice i veliki rad i podrška prosvjetnih radnika.

Kao priznanje za izuzetan trud svi nagrađeni su dobili knjige a za đake generacije škola je obezbijedila i novčanu nagradu.

Diplomu “Luča” dobile su Božana Raičević , Anja Ražnatović , Viktorija Leković, Jovana Petrović i Ksenija Đurić.

 Najveće priznanje škole, titulu đaka generacije škole,  ravnopravno su podijelile Jovana Petrović i Božana Raičević koje su se tokom školovanja osim svim peticama u dnevniku istakle i odgovornim odnosom prema nastavnim i vannastavnim aktivnostima.

Priznanje za postignute rezultate na Državnom takmičenju dobio je učenik Mihail Dilinov  koji je na takmičenju iz fizike osvojio treće mjesto i njegov mentor Jovan Jokić,  prof.

Plaketu za sportistu generacije  dobio je Julije Keilj  koji se istakao ne samo sportskim rezultatima već i predanošću i timskim duhom.

I ovoga puta nagrađena je i učenica koja se izdvojila najboljim rezultatom na ekternoj provjeri znanja- Ema Bahović.

Svim nagrađenim učenicima čestitke i puno sreće u daljem školovanju i životu.

Podijeli vijest

Primorski Portal

https://primorski.me

Ostavite Komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *