Svečano otvoren košarkaški kamp „Ispod obruča“

 Svečano otvoren košarkaški kamp „Ispod obruča“

Sa otvaranja, Fotografije: Primorski portal

Prvi razvojni košarkaški kamp za djevojčice „Ispod obruča“, koji organizuju crnogorske reprezentativke Milica Jovanović i Marija Leković, svečano je otvoren danas u Sportskoj dvorani Topolica u Baru.

Kamp je okupio tridesetak djevojčica iz Crne Gore, Srbije i Hrvatske, a cilj je unapređenje košarkaških vještina, kao i pružanje podrške mladim i perspektivnim sportistima.

Skup su uveličali generalni sekretar Košarkaškog saveza Crne Gore Darko Ivanović, komesarka takmičenja Lige mladih i Mini basketa Maja Milutinović, kao i direktor Sportsko-rekreativnog centra Bar Božidar Janković.

Prema riječima Milice Jovanović ovim kampom obuhvatili su sve ono što djevojčicama može koristiti za dalji napredak u ovom sportu.

Reprezentativka Crne Gore, Baranka, Marija Leković, ističe da je njihov motiv bio  uključivanje što više djevojčica u košarku.

Podijeli vijest

Primorski Portal

https://primorski.me

Ostavite Komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *