Iz starih albuma: Mornar izborio plasman u Međurepubličku ligu

 Iz starih albuma: Mornar izborio plasman u Međurepubličku ligu

Ekipa Mornara, Foto: Arhiva

U sezoni 1988/1989.godina fudbeleri Mornara su osvojili prvo mjesto u Republičkoj ligi, i ostvarili plasman u Međurepubličku ligu.

Završetkom prvenstva, za brojne simpatizere Mornara nastalo je pravo slavlje i fudbalski praznik. Čitav grad je slavio ovaj veliki rezultat.

Ekipa Mornara u proljeće 1989.godine: Stoje s lijeva na desno: Dragan Stojanović, Radovan Bujić, Željko Leković, Predrag Vukčević, Ilijaz Osmanagić, Branko Jelić, Dragan Đuričanin, Dimitrije Mitrović. Čuče: Nanad Vukčević, Boro Raičević, Srđa Leković, Mladen Vujačić, Mladen Vukićević, Iso Šalja, Vasilije Milošević.

Podijeli vijest

Ostavite Komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *