Košarkaški kamp „Ispod obruča“ organizuju reprezentativke Milica Jovanović i Marija Leković
Prvi košarkaški razvojni kamp „Ispod obruča“ organizuju crnogorske reprezentativke Milica Jovanović i Marija Leković. Svečano otvaranje košarkaškog razvojnog kampa „Ispod obruča“počinje danas u 17 časova, u Sportskoj dvorani Topolica u Baru. Kamp će trajati od 21.do 27.juna.
-Kamp organizuju crnogorske reprezentativke Milica Jovanović i Marija Leković, sa ciljem da mladim košarkašicama i košarkašima omoguće kvalitetan rad, razvoj sportskih vještina i sticanje novih znanja kroz druženje i treninge sa istaknutim sportskim imenima, naveli su iz organizacionog tima kampa „Ispod obruča“.
Kamp je osmišljen kao razvojni program za mlade košarkašice, od 12 do 18 godina, koje žele da napreduju tehnički, fizički i mentalno, kroz rad na terenu i van njega.


