Šampioni OŠ “Jugoslavija” i OŠ “Maksim Gorki” Odbojkašice OŠ „Jugoslavija“ iz Bara i odbojkaši OŠ „Maksim Gorki“ iz Podgorice pobjednici su Državnog prvenstva 42. Školskih sportskih igara, koje je održano u dvorani Pročitaj više
Šampioni OŠ “Jugoslavija” i OŠ “Maksim Gorki” Odbojkašice OŠ „Jugoslavija“ iz Bara i odbojkaši OŠ „Maksim Gorki“ iz Podgorice pobjednici su Državnog prvenstva 42. Školskih sportskih igara, koje je održano u dvorani Pročitaj više