Ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić kazao je da mu je zadovoljstvo što je u Tivtu potpisan ovaj memorandum koji treba da doprinese bezbjednosti građana Tivta, a i poboljša uslove rada služPročitaj više
Ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić kazao je da mu je zadovoljstvo što je u Tivtu potpisan ovaj memorandum koji treba da doprinese bezbjednosti građana Tivta, a i poboljša uslove rada služPročitaj više