Kotor: Uhapšen devetnaestogodišnjak zbog posjedovanja kokaina i marihuane
Oduzeta marihuana i opojne droge Foto: Uprava policije
Policija je u Kotoru uhapsila B.Š. (19) nakon što je kod njega pronašla kokain i marihuanu za koje se sumnja da su bili namijenjeni daljoj prodaji, saopšteno je iz Uprave policije.
Kako navode, službenici Odjeljenja bezbjednosti Kotor, u saradnji sa državnom tužiteljkom u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici, kontrolisali su 26. juna oko 20 časova B.Š. u mjestu Škaljari, dok je upravljao vozilom marke „Volkswagen“, hercegnovskih registarskih oznaka.
„Prilikom kontrole kod njega su pronađena i oduzeta četiri pakovanja sa opojnom drogom – tri pakovanja sa oko dva grama kokaina i jedno pakovanje sa oko četiri grama marihuane“, saopštila je policija.
Iz Uprave policije ističu da je o događaju obaviještena državna tužiteljka u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici, koja je naložila hapšenje osumnjičenog zbog sumnje da je počinio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
„Sumnja se da je B.Š. nabavio i posjedovao kokain i marihuanu radi dalje prodaje“, navodi se u saopštenju.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnoj državnoj tužiteljki u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici.


